Jdi na obsah Jdi na menu
 


PHOEBE

8. 4. 2012

                             Phoebe                     

Jméno: Phoebe

Přímení: Helivelová

Fotka:pphhoobbee.jpg

Narození: 2.11.1275

Smrt: X

Partneři: Cole Turner,Jason Dean,Coop

Manželství: Cole Turner (415 Marry Go - round),Coop ( 822 Forever Charmed)

Rozvody: Cole Turner (502 Witch’s Tail,2)

Děti: 3 děti (Paiton,Aileen a Zoe)

Schopnosti: Intuice,Levitace,Empatie

Bydliště: 1329 Prescot Street; San Francisco

Zaměstnání: Redaktorka poradny z deníku The bay Mirror  
Phoebe byla před příchodem Paige nejmladší sestrou. Než se staly čarodějkami, se svými sestrami si moc nerozuměla a svou pubertu prožívala velmi divoce.
Phoebe se jako jediná ze sester narodila přímo v domě. V minulém životě se zamilovala do čaroděje Antona, který ji naklonil na stranu zla, a proto se Phoebe obává, že má mnohem větší sklony ke zlu. Jako důkaz bere i to, že si Bubulák vybral za oběť právě ji. Kromě toho o tom svědčí i to, že si jako jediná dobrovolně zvolila být královnou zla a také výběr jejího partnera.
S Colem se seznámila v době, kdy ještě nevěděla, že je to démon Balthazar (Belthazor) a nevědomky ho donutila, aby zradil Triádu a samotný Zdroj. Zůstala s ním však i po tom, co zjistila, co je ve skutečnosti zač. Po smrti Prue se musela Phoebe chtě nechtě stát prostřední sestrou. Po tom, co se Cole stal Zdrojem, sestry ho zničily a ani po jeho nečekaném návratu z pekla se s ním už Phoebe nedala dohromady. Její druhou láskou byl Jason Dean, majitel redakce The Bay Mirror, ve kterém pracovala.
Mezi její další lásky patřil i Dex, který taky pracoval v The Bay Mirror. Ten jí ale bohužel znal jako Jenny Benettovou, takže když zjistil, co je zač, opusil ji. Po dlouhém hledání si vzala Coopa a má s ním tři děti.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7080
Měsíc: 96
Den: 4